Igor Siemieniuk – fotografia ślubna » Podlasie - profesjonalna, artystyczna fotografia ślubna. Reportaż ślubny, sesja w plenerze

Ślub w Wiźnie czyli uroczystość Magdy i Adama

Od ślubu Magdy i Adama minęło już trochę czasu a mimo to ja pamiętam szczególnie trzy rzeczy: historię odbioru sukni z białostockiego salonu sukien ślubnych (tego samego w którym to ja 10 lat temu dokonałam zakupu), chwilę błogosławieństwa Pary Młodej oraz telefon od Magdy w dniu gdy ujrzała ostateczny efekt naszej pracy. Emocji w tych trzech przypadkach było niemało.
Historię pierwszą pominę, bo ostatecznie Magda wyglądała pięknie, jak to mówi Igor zjawiskowo:)
Druga związana jest z błogosławieństwem, którego udzielił Tata Magdy. Nie zacytuję go ale powiedział coś co sprawiło, że upust dały wspomnienia. Po raz pierwszy w takiej sytuacji rozkleiłam się na całego. Było w nich wszystko co jest dla mnie kwintesencją miłości.
Trzecia rzecz – telefon od Magdy. Marzeniem każdego fotografa jest usłyszeć to, że dobrze wykonał swoją robotę. Zdjęcia są takie jak wymarzyła sobie to Młoda…

12/03/2010 - 13:32

robert kruk - Trzeba przyznać że bardzo udany, wciągający reportaż.

04/03/2010 - 15:15

Krzysztof Serafiński - Świetny reportaż, piękne kadry oraz przede wszystkim para młoda…Wrócę do niego jeszcze nie raz tym bardziej że widzę znajome miejsca.

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

*

*