Igor Siemieniuk – fotografia ślubna » Podlasie - profesjonalna, artystyczna fotografia ślubna. Reportaż ślubny, sesja w plenerze

Ala i Artur – teatr umyślnie utraconej wolności

Czas wyruszyć w najwspanialszą podróż naszego życia,
Wyprawę, na którą zawsze czekaliśmy,
A nasze serca uczyły się, by być do niej gotowym…

Takim oto cytatem z Tolkiena Ala i Artur zapraszali gości na swój ślub.:-)
Nasza znajomość z nimi zaczęła się, podobnie jak wiele rzeczy w ich życiu, pod wpływem impulsu. Ala i Artur byli gośćmi na weselu Agnieszki i Daniela. Na drugi dzień podeszli do nas, powiedzieli, że bardzo im się spodobało to, jak pracujemy, więc nawet nie oglądając naszych zdjęć są zdecydowani na to, żebyśmy robili zdjęcia również na ich ślubie:-)
Ślub odbył się w Krakowie, w Bazylice Św. Michała Archanioła, popularnie zwanym Kościołem Na Skałce Towarzyszenie Ali i Arturowi tego dnia było jak wizyta u starych, dobrych znajomych – pozdrawiamy w tym miejscu ciepło Agę i Daniela!:-)

06/10/2010 - 06:51

Rafał Rudnik - Świetnie opowiedziana historia. Dobra robota!

20/09/2010 - 08:30

Zdzisław Folga - Świetny reportaż

18/09/2010 - 12:07

Artur - No tak. Stało się. Kiedyś oglądałem zdjęcia innych a teraz oglądam swoje :)
Asia, Igor. Wielkie dzięki za kawał dobrej roboty! Pracę, jaką wykonaliście ciężko jest opisać jakąkolwiek skalą bo tak naprawdę każda sesja to oddzielna historia przez Was pisana. A historia nie kończy się na wywołaniu zdjęć i wklejeniu ich do albumu. Mam na myśli szczegóły, na które zwracacie uwagę, a które powodują, że pomiędzy A i B coś jeszcze jest.

Pozdrawiamy serdecznie
Ala i Artur

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

*

*